Opakowania Do Zywnosci


Każdy dbający o wysoką sprzedaż poszukuje jakościowych, przykuwających wzrok opakowań dla swoich produktów. W Solopack doskonale rozumiemy te potrzeby, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Z przyjemnością doradzimy odpowiedni rodzaj nadruku, a także pomożemy w stworzeniu konstrukcji samego opakowania, tak by spełniało ono postawione cele sprzedażowe i marketingowe.

Opakowania ekskluzywne

Możliwości druku na różnych wymagających podłożach np. kartony metalizowane oraz zastosowanie uszlachetnień typu lakierowanie hybrydowe drip off, hot-stamping, tłoczenie, sztancowanie, foliowanie, a także finalne wykończenie na składarko-sklejarce, umożliwiają produkcję luksusowych opakowań. Odpowiednio dobrany surowiec zapewnia prawidłową ochronę i trwałość opakowania, co przekłada się bezpośrednio na prawidłowe zabezpieczenie znajdującego się w nim produktu.

Opakowania kaszerowane - Laminowane

Opakowania kaszerowane pomagają we właściwej promocji produktu. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane stanowią doskonałe narzędzie marketingowe oraz transportowe. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik możemy stworzyć opakowanie powlekane folią błyszczącą lub matową, w zależności od preferencji. Jakość druku offsetowego przełoży się na wysoką estetykę pudełka. Opakowania kaszerowane stwarzają też duże pole do zastosowania uszlachetnień. Pomożemy dobrać je do każdego projektu i stworzyć opakowanie, które trudno będzie przegapić na sklepowej półce. 

Buy now