Witamy w Solopack


O Nas

Solo Print to marka Gulermat to ugruntowana pozycja ognia służąca branży poligraficznej od 1996 roku.Dziś w naszym nowoczesnym budynku z najnowocześniejszymi udogodnieniami i wysokowydajnymi maszynami jesteśmy zaszczyceni mogąc kontynuować naszą podróż z zadowolonymi klientami.Jakość zaczyna się od myśli i trwa przez cały czas projektowania i produkcji, aż do zakończenia dostawy. Dzięki temu Solo Print zdaje sobie sprawę z wagi usług i produkcji przy kompleksowym zarządzaniu jakością. Naszą produkcję rozpoczynamy od harmonijnego tańca kolorów, na każdym etapie projektu, formowaniu płyt, laminowaniu, cięciu, sklejaniu, pakowaniu i wysyłce przeprowadzamy z wielką starannością. Sekret naszego sukcesu tkwi w naszej zasadzie, która opiera się na zadowoleniu klienta poprzez terminowe wykonanie wszelkich form druku w najwyższej jakości.

Nasza Oferta

Specjalizujemy się w druku offsetowym wysokiej jakości katalogów, czasopism, książek, broszur marketingowych oraz podręczników użytkownika w średnich i dużych nakładach. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktu drukowanego, jakiego potrzebujesz - na czas, bez względu na skład drukowanego materiału. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktu drukowanego, jakiego potrzebujesz - na czas, bez względu na skład drukowanego materiału. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktu drukowanego, jakiego potrzebujesz - na czas, bez względu na skład drukowanego materiału.

Nazsa Technologia

W Solo Print oferujemy druk offsetowy. W przypadku produktów wysokiej jakości, takich jak magazyny i katalogi w dużych nakładach, używamy 5-kolorowych maszyn offsetowych heatset. Przy dużych nakładach druku czarno-białego stosujemy maszyny offsetowe zwojowe na zimno.

Przemysły

Z powodzeniem współpracujemy z wydawcami, działami marketingu i reklamy, a także niszowymi firmami wydawniczymi oferującymi produkty drukowane, takie jak czasopisma, książki, pudełka na mrożonki i wszelkiego rodzaju pudełka, więc doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wysoka jakość druku.

Dbamy

Dbanie o naszych klientów i pracowników jest rzeczą oczywistą, ale w Solo Print czujemy, że mamy szerszy obowiązek. Bierzemy również odpowiedzialność za środowisko i lokalną społeczność. O naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska świadczą takie certyfikaty jak ISO 14001, a także podjęliśmy szereg inicjatyw, które wspierają lokalną społeczność i jej małe firmy.

 

Nasze Maszyny

Maszyna drukarska KBA 105

Maszyna do cięcia bobs

Maszyna do zamykania pudełek

Nóż Polar 115

Cron UVP 46 Forma przed drukowaniem

Oprawa Theisen & Bonitz

Buy now